Kim

Yazmak hayatımın her döneminde kendimi ifade edebildiğim en iyi yöntem oldu ve şimdi çalışan iki çocuklu bir annenin arta kalan zamanlarında biriktirdiklerini yazarak paylaşmaya çalışıyorum...

Anneliği doğaçlama yaşıyorum. yöntemleri, sistemleri okusam da özümseyemedim, uygulayamadım. Kişiliklerine, tercihlerine saygı göstererek öz güvenli çocuklar büyütmeye, insan olmanın gereklerini ve erdemlerini anlatarak güzel insanlar yetiştirmeye çalışıyorum. Çocuklarım adına en büyük beklentim onların sağlıklı, mutlu ve kendilerine yetebilen yetişkinler olduğunu görebilmek. 

El sanatlarına ve mutfağa özel bir ilgim olsa da vakitsizlikten çok fazla kendimi gerçekleştirme imkanı bulamıyorum. Tiyatro, güzel fotoğraflar, zeka ürünü film senaryoları, psikoloji, edebiyat ve kitaplar her zaman ilgimi çekmiştir. Doğayı, doğa yürüyüşlerini seviyorum. Spor yaparken kendimi çok mutlu hissetsem de yapmak istediğim ancak vakit ayıramadıklarım arasında yer alıyor. Yine de yazları uzun uzun yüzmek, masa tenisi oynamak, yürümek ve pilates yapmak için imkanlarımı sonuna kadar zorlayabilirim :)