28 Mayıs 2012 Pazartesi

ilkokul için 5 buçuk çok erken imza kampanyası

60-66 aylık çocukların veli insiyatifinde; 67 ay ve daha büyük çocukların zorunlu olarak ilkokul sıralarında yer almasına gönlünüz razı değilse, begüm doğantan önderliğinde bir grup duyarlı annenin başlatmış olduğu imza kampanyasına siz de destek verin!

tek yapmanız gereken imzakampanyam.com sitesindeki ilkokul için 5 buçuk çok erken bildirgesini okuyup imzalamak. bu linki tıklayarak http://imzakampanyam.com/ilkokul-icin-5bucuk-cok-erken-2-imza-kampanyasi kampanyaya erişebilirsiniz. adınızı ve e-mail adresinizi girdikten sonra, postanıza gelen linki onaylamanız gerekiyor.

lütfen dikkat; imzanın geçerli olması için e-posta adresine gelen linki onaylamanız şart. benimki spam kutusuna düşmüştü oradan bulup, onayladım.

9 yorum:

 1. anneler, şimdi hareket zamanıdır. Okullar bu yaştaki çocuklar için yeterli şartlara sahip değil. Bu çağrı için teşekkürler anne kaleminden:)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. imza kampanyası hedefleneni katladı, umarım bir ses getirir, ben teşekkür ederim :)

   Sil
 2. ben imzaladım bile.. ve ilk günde 5000'i geçtik. inşallah dikkate alınır ilgili merciilerce. çok fazla umudum yok bence bu karardan dönmeyecekler. :(

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. ben de umutlu değilim ama hiç bir şey yapmamaktan iyidir sanırım.

   Sil
 3. ne gerek var ki,kucucuk cocuklara boyle sorumluluk yuklemeye.memlekette baska konu mu kalmadi.niye buna da karistilar anlamiyorum.

  YanıtlaSil
 4. bekliyoruz:) http://www.zeynepinevi.com/2012/05/29/zamane-kahvesinde-bes-cayina-beklerim/

  YanıtlaSil
 5. çok naziksiniz zeynep hanım, katılmaya çalışacağım...

  YanıtlaSil
 6. Akşam Liseleri olaraktan sunumlarınızı çok beğendik. Başarılarınızın ve paylaşımlarınızın devamını dileriz.

  YanıtlaSil

haydi söyle :)