17 Mayıs 2012 Perşembe

Deneyimli Anneden Tavsiyeler

Bakın deneyimli bir anne tecrübelerini nasıl anlatmış;

“Anneler için en önemli şey bebeklerinin rahatı ve huzurudur. Benim de her anne gibi önceliğim, biricik bebeklerim. Canım oğlum ve canım kızım...

Ali, oğlum, şimdi 4 yaşında yakışıklı bir oğlan. Onu ilk kez kucağıma aldığım gün sanki dün gibi. 4 yıl öncemi hatırlıyorum da ne tecrübesizmişim. Neler yaşadık oğlumla. O mu beni büyüttü, ben mi onu büyüttüm hep düşünürüm. Sanırım biz beraber büyüdük. Annelik, hayatımdaki en büyük tecrübe oldu çünkü.

Tuana çok şanslı. Ali’nin bana öğrettikleri sayesinde Tuana hiç zorluk yaşamadan büyüyor. Hatta göz açıp kapayıncaya kadar 1 yaşına geldi bile. En rahat annelik, ikinci çocuğundaki annelikmiş.

Ali bebekken çok bez markası değiştirdim. Bezler ya pişik yaptı, ya Ali hiç rahat edemedi, uykusuz kaldı. Bebekliği boyunca beze ödediğim servet de cabası. Tabi ilk anneliğimdi ve çok tecrübesizdim. Bezin fiyatı uygunsa kalitesi de düşüktür diye düşünüyordum. Tuana’da ise artık beze verdiğim paraya acımaya başladım ve sonunda Canbebe’yi keşfettim. Ben tam Canbebe almaya başlamıştım ki, Canbebe sağ olsun bir de yepyeni bir ürün çıkardı. ComfortDry hem Tuana’nın altını kuru tutuyor, pişik yapmıyor hem de bez topak topak olmuyor. Tuana da daha rahat ediyor.

Tüm annelere önerim, siz de bebek bezine fazla para vermekten sıkıldıysanız, bir de iyi bir bebek bezi arıyorsanız, Canbebe ComfortDry alın. Çünkü Canbebe deneyimli anneleri dinlemiş, ona göre bir bebek bezi üretmiş.

Facebook’ta ve Twitter’da sürekli ödüllü yarışma yapıyorlar. Facebook’ta http://www.facebook.com/canbebe, Twitter’ta da https://twitter.com/canbebeailesi adresinden yarışmaları takip ederek bebeğiniz ve kendiniz için birbirinden güzel hediyeler kazanıyorsunuz.
Teşekkürler Canbebe.”


Bir bumads advertorial içeriğidir.

7 yorum:

 1. ahhh ne paralar verdik o bebek bezlerine:(((

  YanıtlaSil
 2. benim kizimada tum bezler alerji yapmisti.sonunda eski usul bezlemistik bebisimi....

  YanıtlaSil
 3. Bizde1.5 yıldan sonra Huggıes'i pişik yaptığı için bırakıp Prima'ya geçmiştik ve hala devam :) Bi atabilsek artık popomuzdan şu bezi, çok tembeliz :))

  YanıtlaSil
 4. özgür tatlar eski usule bir dönüş var zaten, en güzeli pamuklu bez aslında. eminim onun da pratiklerinin çıkması yakındır...

  eminecim ben ikisini birlikte 6,7 ay kadar bezlemiştim :))) araları az ya :) büyük rahatlık oluyor bitince sen de kurtulacaksın merak etme :)))

  YanıtlaSil
 5. ben oğlumda bi sürü marka bez denedim. ama primadan şaşmamak gerektiğini anladım sonunda. şimdi kızıma da prima kullanıyorum. bikaç ay içinde de tamamen kurtulmayı palnlıyorum bezden. :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. G umarım kurtulursunuz en kısa zamanda, insan bez taşımaktan kurtuluyor ama bu kez de temiz tuvalet aramaya başlıyorsun gerçi ama olsun :) sevgiler...

   Sil

haydi söyle :)