16 Haziran 2011 Perşembe

dettol den paket var!

Eğer mailinize "Merhaba; Dettol adına; size ve ailenize bir hediye paketi göndermek istiyoruz. Bunun için bizlere açık adresinizi yollarsanız çok seviniriz. Keyifli günler dileriz, Sevgiler, Sima Ertem" diye bir ileti düşerse ve siz de yanıtlarsanız yaklaşık bir hafta sonra şöyle bir kargoyla karşılaşabilirsiniz:
"Dünyada en güzel aşk; insanın çocuğuna duyduğu aşktır; karşılıksızdır çünkü. Bilerek ve isteyerek kabul ederiz anne babalığı; ömrümüzü ona adayacağımızı, her anı onu düşünerek, özleyerek ve onun için endişelenerek geçireceğimizi bile bile.Günlük hayatta bizi çileden çıkaracak dağınıklıklar, şangırtılar, lekeler çocuk elinden çıktığında gülümsenerek izlenecek bir tiyatro sahnesine döner.Çocuklu evin temposunu, çocuksuz olan anlayamaz. Bir çocuğun yarım saatte dağıttığını bir yetişkin bir saatte toplayamaz. Yerlere dökülen nesne ve sıvı miktarı tahmin dahi edilemez. Çocukların eve nüfuz ediş hızında kaçar evden hijyen.Çocuklara temizliği öğretebilmek ve onlara güvenli hijyen sağlayabilmek için; sizlerin gündelik telaş ve endişesini bir nebze olsun azaltabilmek için, sizi "Dettol No Touch" ile tanıştırmak istiyoruz. Gerçi bir ebeveyn olarak belki de uzun zamandır tanıyorsunuzdur.Dettol' ün "No Touch" serisi ile sadece yeterli miktarda sabunla ve yıllardır ispatlanmış anti bakteriyel özelliği ile el yıkamak artık çok daha kolay. Sıvı sabunun küçük oyuncak demliklerde muzlu sütle karıştırıp deney yapılmasının, lavaboya gizli gizli bolca dökülüp köpük havuzu oluşturulmasının önünde engel olduğumuz için, küçük kullanıcılardan özür dileriz. Her şey onların iyiliği için düşünüldü. Umarız parmak boyalar ile eğlenirler. Eğlenceye; pazarda kullanabilecekleri organik bez çantayı da katabilir, kendi tasarımları bir eşyaya sahip olabilirler.Onların parmak boyaları ile yaratacakları renkli dünyanın resmini bizimle paylaşırsanız çok mutlu oluruz. Size rengarenk ve neşeli bir gün dileriz. Sevgiler."
Eve gidip sabunluğu kullanıma açmak ve boyalı parmakların yarattığı şaheserleri görmek için sabırsızlanıyorum :) Ayrıca bu incelik için Sima Hanım' a ve Dettol e teşekkür ediyorum...

7 yorum:

 1. biz mail beklemeden bulalım bari, çok merak ettim ;)

  YanıtlaSil
 2. Sağ salim ulaştınız mı canım?

  YanıtlaSil
 3. ebru milli kütüphaneden dikmen e 1,5 saatte gittik :( korktuğum kadar oldu yani...

  sibel istersen sima hanım ın mail adresini verebilirim ;))

  YanıtlaSil
 4. ailece bu sabunu kullanıyoruz açıkçası kokusu peh hoş sayılmaz ama ben normal çok güzel kokan sabunla karıştırdım ve süper oldu.Hem antibakterial hem güzel kokan bir sabun oldu:)

  YanıtlaSil
 5. Bu tür mailleri ben okumadan silerim demekki bazen gercekte olabiliyomus

  YanıtlaSil
 6. Bizde yaklaşık bir ay önce marketten almıştık.Makinası ile birlikte 15 tl idi.

  Bizim kız el yıkamaktan fazla hoşlanmıyor malesef ama bu makina sayesinde el yıkamak eğlenceli ve kolay oldu.

  YanıtlaSil
 7. fikriye başka sıvı saunla karıştırmayı deneyim bakalım ben de :)) o yedek şişesi tekrar doldurulabiliyo mu tam inceleyemedim :)

  nesliname ben de oldukça temkinliyimdir ama sima hanımın reklam sektöründe olduğunu kendimce teyit ettikten sonra bir sakınca görmedim :)

  ela toprak ve biz :) bizimkiler de akşam epeyce bir el yıkadılar hevesle :) bakalım devam edecek mi bu hevesleri :)

  YanıtlaSil

haydi söyle :)