23 Nisan 2011 Cumartesi

23 nisan- urfalı hacı mehmet restorant

ışıklı spor ayakkabılarının bu kadar sevileceğini tahmin etmemiştim. 2 gündür ayaklarından çıkarmaksızın giyiyorlar. öyle ki yatarken görebilecekleri bir yere koyuyorlar ve uyanır uyanmaz tekrar ayaklarında... ankara da çocuk dostu (aslında ebeveyn dostu daha doğru bir tabir olacak:) mekanları yeni yeni keşfediyoruz. bunlardan biri de urfalı hacı mehmet restoran... 3 katlı bir mekan ve alt katı sadece çocuklara ayrılmış. oturduğunuz masadan kamera sistemiyle çocukları takip edebiliyorsunuz. dikkatimi çeken ilgilenen abla sayısının fazlalığıydı. top havuzu, mini sinema salonu, jetonlu oyuncakları, bebek bakım odası, çocuk tuvaleti var. bebekler için de yürüteçten sallanan beşiğe kadar epeyce bir donanımlılar. personel de ilgili ve güleryüzlüydü.
13 yaşına kadar doğum günlerinde hediye göndereceklerini söyleyerek, çocukların isimlerini ve doğum tarihlerini aldılar. çıkarken de bu magnetli çerçeveleri hediye ettiler.
biz sayelerinde rahat rahat kahvaltı yaptık, çocuklar da çok eğlendiler...

9 yorum:

 1. ohhh süper olmuş çok güzel.
  Afiyet bal şeker ve ayrıca sefanız olsun Nihancım...

  YanıtlaSil
 2. ÇOK GÜZEL BİR YERMİŞ ORASI İZMİREDE AÇSINLAR BİTANE :)

  YanıtlaSil
 3. Çocuk dostu mekanları seviyoruz.. sayıları çoğalmalı:) Bu arada Selim'e de dün yanar döner ayakkabı aldık bugün tüm gün onlarla haşır neşirdi..

  YanıtlaSil
 4. Ne iyi oluyor böyle yerler.Bizimde burada sevdiğimiz bu tarz bir kaç yer var. Rahat rahat yemek yiyiyoruz sayelerinde :)
  Çocuklar hoş vakit geçirmişler. Onlar rahatsa evebeynler de bir o kadar rahat oluyor :)))

  YanıtlaSil
 5. ışıklı ayakkabılar ç.ok ilgisini çekiyor çocukların.yağız ayağına ışıklı ayakkabısını giydikten sonra ışıklarını kontrol ederken çığlıklar atıyor..Süper bir icat olmuş :)
  Fotolar çok şirin , ikisine de maşallah..

  YanıtlaSil
 6. Biz de istiyoruz yanar döner ayakkabı, tüm çocuklar ateşböceği gibi gezecekler desene : )

  YanıtlaSil
 7. Sizde miii:))bizde aldık ışıklı ayakkabı Taliş mest oldu.Tanıdık tanımadık herkese ayakkabılarını gösterip duruyor kuzu:))
  Mekana da bayıldım ya Antalya da yok böyle yerler ya da biz bilmiyoruz.

  YanıtlaSil
 8. yaruze çok teşekkür ediyorum canım, tam bir sefaydı gerçekten :)

  serap vardır aslında izmirde de.. biz bilmiyoruz işte böyle yerleri :)

  mümine :) evet ama etkisi 2,3 gün sürüyor sonra geçiyor hevesleri ışıklı ayakkabılardan da...

  emine kesinlikle haklısın canım... onlar mutlu huzurlu biz mutlu huzurlu...

  YanıtlaSil
 9. içimizdeki karnaval teşekkürler, yağız da kontrol ediyor demek, bizimkiler de aynen :))

  gökşencim tavsiye ederim :) ateşböceğine ben de çok benzettim, hele gece özellikle ışıkları kapattırıyorlar aynı ateşböceği gibi oluyorlar o zaman :)))

  gülaycım :)) vardır vardır orada da eminim. yavaş yavaş keşfedersiniz, 23 nisanda bu kadar aktivite yakalayan bir anne eminim böyle mekanları da en kısa zamanda bulur :)

  YanıtlaSil

haydi söyle :)