17 Aralık 2010 Cuma

grupguru dan hediye çeki

teknolojiyle haşır neşirliğim çok eski değil, internetten yaptığım alışverişler 10 u geçmez. ama son günlerde şehir fırsatı siteleri ilgi alanımdaydı hatta bir kaç tanesine üye oldum. bugün grupguru dan gelen maili görünce hemen siteyi ziyaret ettim. istanbul, ankara, izmir ve antalya ki bir çok fırsatı 14 benzer siteden derleyip yayınlıyorlar.

kendilerini anlatırken şöyle demişler:
"grupguru, sizin için tüm grup alışveriş sitelerini her gün gezer ve şehrinizdeki tüm fırsatları tek bir site üzerinden takip etmenizi sağlar. böylece, ayrı ayrı servislere üye olmanıza, her biri için ayrı kullanıcı hesapları açmanıza gerek kalmaz. grupguru'nun her sabah e-posta kutunuza gönderdiği tek bir mail ile, şehrinize özel fırsatlardan kolayca haberdar olabilirsiniz"
grupguru, annekaleminden izleyicilerinden çekiliş yoluyla tespit edilecek bir kişiye panço dan 40 tl değerinde bir hediye çeki kazanma şansı veriyor. bunun için 1 hafta içerisinde
bu linke tıklayarak
grupguru ya üye olmanız yeterli. herkese iyi şanslar...

4 yorum:

 1. Aaa aüpermiş, hergün siteleri tek tek dolaşmama gerek kalmayacak.
  Teşekkürler paylaşımın için ;)

  YanıtlaSil
 2. sana da teşekkürler eminecim :)

  YanıtlaSil
 3. Ya ben bu internet çekiliş, satın alma falan hiç yapamıyorum. Problem çıkar istediğim ürün bozuk olur, güvenirliliği ne kadar, vb. kafamda bir sürü soru olcağına hiç girmiyorum biraz bu konuda tutucuyum galiba:))

  YanıtlaSil
 4. ben de içim çok rahat yapmıyorum. gözümle görmeden elimle tutmadan almak içime sinmiyor pek :)))

  YanıtlaSil

haydi söyle :)